הקודם
הבא

מלון בוטיק במרכז תל אביב

הצעת תכנון: 2016

זהו מלון ברחוב תל אביבי ותיק, במרכז העיר, ברחוב קטן חצי מסחרי, בבניין תל אביבי אופייני של 4 קומות מעל קומת קרקע עם בית קפה. רצינו ליצור מלון תל אביבי- כזה שיש בו מהאלמנטים שמרכיבים את העיר, שכונתי, ביתי, אינטימי ונעים – כזה שכיף לבא אליו. אבל גם מלון טרנדי, מגניב, צעיר – כזה שרוצים לבוא לראות.

אנחנו מאמינים בבתים לבנים לעיר הלבנה. אבל מה שיפה בעיר זה שפרץ היצירתיות האמנותי והבעת הדעה של גרפיטי שמתלבש על הקירות הלבנים. לכן אנו מתכננים בניין לבן בוהק עם אלמנטים בשחור כמו חלונות ומעקות, צמחיה מלבלבת, ובשילוב גרפיטי צבעוני אחד עליו מבחוץ, כשהגרפיטי חוזר גם בחדרי האירוח.

המסדרונות המובילים לחדרים מרוצפים באריחי טראצו האופייניים לתל אביב, כשכל מסדרון קומתי מקבל אריח בצבע אחר שיבדיל אותו מהקומות האחרות ויקל על התמצאות האורחים.

חדרי האירוח שונים זה מזה בשל אילוצי המבנה הקיים אך שומרים כמיטב היכולת על הסכימה הקלאסית לחדרי מלון הכוללת מבואה וחדר רחצה בכניסה, וחדר שינה נפרד בהמשך.

תכנון החדרים לקח בחשבון את הצורך ביצירת מקום שהוא בעל אווירה ביתית ופחות "מלונאית". שימוש בפרקט עץ ברצפה, מיטה נמוכה יחסית ללא גב מסיבי, ריהוט בעל אופי שלקוח מהעיצוב הסקנדינבי, יפה, שקט, רגוע נעים. שטיח על הרצפה, וילון קליל על החלון והצמחייה שמציצה מהאדנית שתלויה בחוץ. מדפים עם ספרים, ממש כמו בבית, אך בעל עיצוב מוקפד. שוב חשיפה של חומרי יסוד כמו בטון ולבני סיליקט, הדפסי גרפיטי על הקירות הלקוחים מרחובות העיר, כל האמצעים הטכנולוגים להעניק חווית אירוח מושלמת

.

דילוג לתוכן