משרד גודוביץ אדריכלים הוקם בשנת 2011 ע"י האדריכלים יעלה ודקל גודוביץ.

למשרדינו ניסיון רב בתכנון, החל מעיצוב פנים, דרך הרחבות דיור, בתים פרטיים, בנייני מגורים, מבנים לשימור ותכניות בנין עיר.

שירותי התכנון והעיצוב כוללים גם הוצאת היתרי בניה, רישיונות עסק ותכניות לאישור מול הרשויות והשונות.

השירות שאנחנו נותנים הוא עד מפתח, וכולל ליווי אישי מרגע תחילת העבודה התכנונית, כולל גם בדיקות רקע במקרה הצורך, חישוב זכויות בניה ופוטנציאל תכנוני, הצגת חלופות תכנוניות, פיתוח חלופה לכדי תכנית מוגמרת, תכניות להיתר, כולל טיפול בקבלתו, תכניות למכרז ולביצוע, בחירת חומרי גמר, פרטי ביצוע, רשימות אדריכליות, תיאומים עם בעלי מקצוע, יעוץ בנושא עלויות, עבודה שוטפת מול קבלנים, ריהוט ונגרות. עבודתנו מסתיימת עם סיום העבודות וקבלת המפתח ועד לשביעות רצון מלאה של הלקוח.

קצת עלינו:

דקל גודוביץ – אדריכל רשוי. בוגר בהצטיינות משנת 2002 מהפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון (B.arch) והתמחה כ- 10 שנים במשרדו של אביו האדריכל ישראל גודוביץ, מהנדס העיר ת"א לשעבר.
במסגרת עבודתו לקח חלק בתכנון: מבני ציבור, מסחר, מלונאות, שימור ותיעוד, תכנון אורבני ותב"עות, בניה רוויה ומגדלים, הרחבות דיור ותחרויות.

מ- 2006 משמש כיועץ משרד התיירות לתכנון מלונות.

מ- 2016 משמש כיועץ מה"ט למגמת אדריכלות ועיצוב פנים.

מ- 2010 מדריך סיורים אדריכליים במכון ויצמן כהמשך לספר שכתב על הבניינים במכון. כמו כן, מדריך סיורים אדריכליים בתל אביב וברחבי הארץ.

דקל הינו כתב אדריכלות, עיצוב ואורבניות במגזין האינטרנטי XNET מבית ידיעות אחרונות.

יעלה גודוביץ – אדריכלית רשויה. בוגרת משנת 2007 של ביה"ס לאדריכלות ע"ש עזריאלי באוניברסיטת ת"א (B.arch) לאחר שהתחילה את לימודיה בבית הספר לאדריכלות של הפוליטכניקו במילאנו שם למדה שנתיים.  יעלה התמחתה כ-3 שנים במשרד של האדריכלית מאירה מור ו-3 שנים נוספות במשרד האדריכלים גל אור פישביין.

במסגרת עבודתה לקחה חלק בתכנון: מבנים מסחריים, מלונאות, שימור ותיעוד, בניה רוויה, תב"עות, עיצוב פנים ותחרויות.

בנוסף, טרם לימודיה, יעלה עבדה כהנדסאית במשרד האדריכלית סוזן אפטרמן מכליל, בו עסקה בתכנון של בתים פרטיים רבים באזור הצפון.

דקל הוא יליד תל אביב ויעלה היא ילידת קיבוץ געתון. הם נשואים משנת 2010 ומתגוררים במרכז תל אביב עם 3 ילדיהם.

דילוג לתוכן